Ami dhe Ermali bëhen prindër për herë të dytë (Foto)

Ami dhe Ermali bëhen prindër për herë të dytë (Foto)

Andina Pura përfaqesuesja e Kosovës në ‘Miss Globe’, e veshur kuq e zi e me flamurin e Kosovës në duar mahnit botën (Foto)
Bjordi për Adelajdën: Faleminderit zemër, për çdo gjë dhe më fal, për çdo gjë (Foto)

Çifti i njohur i ekranit Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bekuan me nje vajze.

Ka qene Ermali i cili ka publikuar ne rrjete sociale te tij me Amin dhe vogelushen e porsalindur. Tashme cifti eshte prinder i dy femijeve se bashku me djalin Joel.

COMMENTS