Amber Rose u lë pa ‘mend’, ja si ishte veshur mbrëmë (Foto)

Ju kujtohet fustani skandaloz i Bleona Qeretit në ‘Oscar’, e kishte një qëllim të fshehur
Bebe Rexha dhe Eminem elektrizojnë skenën e ‘Coachellas’ (Video)

Amber Rose është një ndër femrat që vazhdon ta mbajë vetën shumë aktive në botën e showbizit.

Përpos videoklipit të fundit të reperit ‘Future’ ku Amber u zgjodh të jetë fytyra kryesore, ajo mbrëmë ka shkëlqyer në tepihun e kuq në një nga organizimet e bëra nga ‘MTV’.

Amber kishte zgjedhur që të zbulonte gjoksin dhe këmbët, e veshur me një fustan të kuq e që vinte në pah linjat e saj trupore.

Amber padyshim se vazhdon të jetë flokëshkurtër e që nuk i prishte punë aspak në stilin që kishte zgjedhur për t’u dukur në këtë mbrëmje.

COMMENTS