Almeda zbulon edhe një ‘profesion’ të Çënarit (Foto)

Almeda zbulon edhe një ‘profesion’ të Çënarit (Foto)

Çënari ndryshe ngaqë jemi mësuar ta shohim Çifti i njohur dhe i dashur nga publiku, Almeda Abazi dhe Toglahan Sayisman janë ndër çiftet që j

Çënari ndryshe ngaqë jemi mësuar ta shohim

Çifti i njohur dhe i dashur nga publiku, Almeda Abazi dhe Toglahan Sayisman janë ndër çiftet që janë shumë aktiv në rrjetet sociale.

Me ndjekësit e tyre të shumtë ata ndajnë momente nga përditshmëria, por edhe nga jeta profesionale.
E kur jemi te jeta e përditshme, së fundmi, Almeda ka hedhur disa fotografi në Instastory, në njërën prej të cilave është bashkëshorti i saj, ‘Çënari’ duke mbushur veturën me karburant.

‘My love’, ka shkruar bukuroshja shqiptare, krahas fotografisë së postuar në Instagram.
Kujtojmë se Almeda javë më parë kishte mbyllur llogarinë e saj në Instagram, por siç duket nuk ka mundur të qëndrojë larg rrjeteve sociale.

COMMENTS