Almeda publikon pamje nga shtëpia në mesnatë, ja çfarë bënte me Tolgën (Video)

Almeda publikon pamje nga shtëpia në mesnatë, ja çfarë bënte me Tolgën (Video)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë çift shumë i komentuar në titujt rozë.

Almeda javët e fundit është angazhuar në drejtimin e spektaklit ‘Dancing with the stars’.

Por, kjo gjë nuk e pengon bukuroshen, pasi çdo javë udhëton drejt Turqisë për të qenë pranë bashkëshortit.

Mbrëmë, Almeda ka publikuar disa video në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet duke u argëtuar me lojërat ‘3D’ në shtëpi bashkë me Tolgën.

Derisa aktori po e filmonte, Almeda ishte përqendurar në lojë dhe po dëgjonte udhëzimet e tij, ndërsa nuk i bënte fare që ora kishte kaluar 3 të mëngjesit.

COMMENTS