Almeda i bën make-up Çënarit (Foto)

Almeda i bën make-up Çënarit (Foto)

Almeda Abazi është modelja e njohur nga Shqipëria e cila vitin e kaluar është martuar me Tolgahan Sayisman apo siç njihet në publikun shqiptar

Almeda Abazi është modelja e njohur nga Shqipëria e cila vitin e kaluar është martuar me Tolgahan Sayisman apo siç njihet në publikun shqiptar me rolin e Çenarit.

Ata të dy në showbizin turk konsiderohen si çifti më i bukur dhe më mirëkuptues me njëri tjetrin.

Almeda në llogarinë e saj në ‘Insta Story’ ka postuar një fotografi të Tolgahan e cila u komentua shumë nga fansat.
Ajo shfaqej duke ia vënë një maskë për mirëmbajtje të fytyrës atij dhe ai qëndronte pa lëvizur.

COMMENTS