Alessandra Ambrosio tërhiqet nga Victoria’s Secret (Foto)

Alessandra Ambrosio tërhiqet nga Victoria’s Secret (Foto)

Sfilata e djeshme në Shangai të Kinës, ishte e fundit për modelen e famshme Alessandra Ambrosio. Modelja 36-vjeçare ka njoftuar se po tërhiqet ng

Sfilata e djeshme në Shangai të Kinës, ishte e fundit për modelen e famshme Alessandra Ambrosio.

Modelja 36-vjeçare ka njoftuar se po tërhiqet nga kjo markë pas 17-vjetësh.

Alessandria tha për ET se ajo po planifikon të kalojë kohë duke u fokusuar në linjën e saj ‘Ale nga Alessandra’ dhe duke punuar në karrierën e aktrimit.

Modelja kishte me vete vajzën nëntëvjeçare në shfaqjen e modës për të parë momentin e fundit në Victoria’s Secret.

Në vazhdim mund të shikoni fotografitë që tregojnë karrierën e modeles që nga fillimi e deri në fund.

COMMENTS