Albumi i tretë nga Ardian Bujupi (Foto)

Albumi i tretë nga Ardian Bujupi (Foto)

Modelja e vitit Gigi Hadid (Foto)
Noizy dhe Duda bëjnë fuqinë! (Foto)

Ka pak kohë që ka publikuar projektin e tij të fundit në bashkëpunim me DJ Dalool, këngën dhe klipin “E ëmbël” e cila është pritur mirë nga publiku dhe ka marrë afër tre milion klikime në Youtube.

Por Ardiani këtë vit nuk do të ndalet me kaq, pasi ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Facebook, ku ka treguar se ndodhet në studio duke realizuar këngët e reja për albumin.
Dy albumet e tij të para të edituara në treg janë “Ardicted” 2015 dhe “To the top” 2011.

ardiann-

COMMENTS