Albërije Hadërgjonajt i del gjoksi në ‘shesh’ – Reagimi i Ermalit (Video)

Albërije Hadërgjonajt i del gjoksi në ‘shesh’ – Reagimi i Ermalit (Video)

Sa e ka të vështirë Xhela ndarjen (Premierë/Video)
Luana Vjollca merr përkrahje të madhe pas lansimit të klipit (Foto)

E ftuara e fundit e Ermal Mamaqit në emisionin e tij, ka qenë këngëtarja dhe e cilësuara si gjyshja më seksi shqiptare, Albërie Hadërgjonaj.

Gjatë emisionit ‘Xing me Ermalin’ për një moment, 41 vjeçares i ekspozohet gjoksi, përcjellë zico.tv

E Ermali plotë humor tha se ‘përveç Angela Martinit, tani gjoksin ia kam parë live edhe Albëries’.

Ndryshe, këngëtarja ka kënduar disa këngë dhe ka zbuluar disa të pathëna rreth jetës familjare dhe karrierës muzikore.

COMMENTS