Albatriti bëhet babë (Foto)

Albatriti bëhet babë (Foto)

Van Damme në rolin e shqiptarit, kërkon të marrë hak kundër serbëve për vrasjen e babait (Foto/Video)
Zaimina Vasjari publikoi imazhe joshëse gjatë javës së fundit (Foto)

Albatrit Muqiqi është bërë baba. Këngëtari kosovar sapo ka publikuar fotografi nga përjetimi i parë i lindjes së gruas, Egzonës.

Dy prindërit shihen afër vajzës së posalindur të cilën e kanë quajtur Amelia. Që nga sot Nysret Muqiqi dhe Merita Spahiu do të gëzojnë realitetin e të qenit gjyshër.

COMMENTS