Albatrit Muçiqi në pushime me bashkëshorten, Egzona duket bukur me barkun e rrumbullakosur (Foto)

Çifti i njohur Albatrit Muqiqi dhe Egzona Brahimaj kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në nëntorin e vitit të kaluar. Ndërsa vetëm pak javë më v

Çifti i njohur Albatrit Muqiqi dhe Egzona Brahimaj kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në nëntorin e vitit të kaluar.

Ndërsa vetëm pak javë më vonë erdhi lajmi i mrekullueshëm se së shpejti ata presin të bëhen prindër.

Gjinia e foshnjes ende nuk është bërë e ditur, gjersa aktualisht çifti po shijojnë disa ditë të mira pushimi në klimën e butë të bregdetit, në Budva.

Ata kanë ndarë me fansat disa fotografi në rrjetet sociale, ku shfaqen pranë njëri-tjetrit, gjersa hijeshia më e madhe vërehet tek Egzona, e cila duket bukur me barkun e rrumbullakosur.

Ndërkohë, Albatriti ka pak ditë që ka publikuar projektin e tij më të fundit, këngën dhe kripin “Ti Fala”, e cila është pritur mirë nga publiku. /T/

COMMENTS