‘Albanese’ shumë shpejt nga Sabri Fejzullahu (Foto)

Këngëtari Sabri Fejzullahu po vjen me këngë të re. Fjala është projektin muzikor ‘Albanese’ që është finalizuar edhe me klip nga Dashnor Asllani dh

Këngëtari Sabri Fejzullahu po vjen me këngë të re.

Fjala është projektin muzikor ‘Albanese’ që është finalizuar edhe me klip nga Dashnor Asllani dhe Visar Lokaj.

Akoma nuk dihet se kur do të lansohet kjo këngë por, nga disa fotografi të siguruara nga lajmi.net, shihet se Sabriu do të jetë tejet elegant.

Duke i kënduar ‘Shqiptares’, padyshim që kjo këngë do jetë një tjetër sukses në karrierën e tij./L.n/

COMMENTS