Albana Osmani zhgënjen pa grim (Foto)

Albana Osmani zhgënjen pa grim (Foto)

Veseli në Dubai, kërkon investime në agrokulturë për Kosovën
Adem Mikullovci thërret për vazhdimin e seancës konstituive të kuvendit

Prezantuesja televizive Albana Osmani, është njëra ndër femrat më të komentuara të mediave rozë.

Por kësaj here, moderatorja e dashur nuk duket njëjtë sikurse me grim sikurse pa të.

Një fotografi që ajo ka publikuar së fundmi, ka nxjerr në pah një Albanë krejtësisht ndryshe.

Ajo është shfaqur pa grim dhe kjo pamje nuk është aspak e bukur për të, shkruan indeksonline.

COMMENTS