Albana Osmani tregon tipin e mashkullit që do e martonte (Foto)

Albana Osmani tregon tipin e mashkullit që do e martonte (Foto)

Ja si e kall atmosferën Era në Coachella (Foto & Video)
Majk ‘kcen’ në vend të parë (Video)

Moderatorja shumë e njohur Albana Osmani padyshim që është një nga fytyrat më të dashura dhe më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Por kur vjen puna te jeta private ajo është shumë e rezervuar dhe kurrë nuk e thotë statusin.

Ama këtë herë Albana ka treguar të vërtetën dhe ka treguar se me kë do martohet.

Dhe se çfarë kërkon moderatorja tek një mashkull e ka thënë shumë qartë postimi i saj në Instagram.

‘Do martohem me djalin që më shkruan e-mail kur i bëj block’, shkruhet në postimin e Albanës.

COMMENTS