Alban Skenderaj me këngë të re, zbulon bashkëpunëtorin (Foto)

Së fundmi është me angazhime në spektaklin televiziv 'The Voice of Albania' si trajner, por, Alban Skënderaj ka kohë edhe për projektet e reja muzikor

Së fundmi është me angazhime në spektaklin televiziv ‘The Voice of Albania’ si trajner, por, Alban Skënderaj ka kohë edhe për projektet e reja muzikore.

Artisti ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet në studio bashkë me kompozitorin Darko Dimitrov, përcjellë zico.tv

Mos vallë Albani do të vijë me një baladë për të cilat shquhet?

Detaje të tjera nuk janë zbuluar akoma, dhe gjithçka do të mbetet enigmë deri në publikim!

COMMENTS