Alban Skënderaj elektrizoi publikun kosovar (Video)

Alban Skënderaj elektrizoi publikun kosovar (Video)

Genc Prelvukaj dhe Mimoza Shkodra së shpejti me duetin ‘Jena Nda’ (Foto)
Dua Lipa ushtron boks (Video)

Këngëtari mjaft i dashur nga të gjithë Alban Skënderaj ishte i pranishëm në Prishtinë.

Ai ka mbajtur një koncert që ka arritur të mbledh një numër të madh të pranishmëve, shkruan arbresh.info.

Albani ka kënduar shumë nga këngët e tij me një staf prej 30 personave në skenë.

Për më shumë shikoni kronikën e mëposhtme të emisionit n’ZOOM.

COMMENTS