Aktorja Linda Jarani provokuese në pozat e fundit (Foto)

Aktorja Linda Jarani provokuese në pozat e fundit  (Foto)

Linda Jarani vazhdon të tërheqë vëmendjen e fansave të saj me fotografitë që i publikon në rrjetet sociale. Aktorja e njohur është aktive në rrjete

Linda Jarani vazhdon të tërheqë vëmendjen e fansave të saj me fotografitë që i publikon në rrjetet sociale.

Aktorja e njohur është aktive në rrjetet sociale, ku poston imazhe nga angazhimet dhe përditshmëria e saj.

Ndërsa jo rrallë herë, ajo vjen atraktive në pozat që i publikon.

Dhe natyrisht se fansat i pëlqejnë fotografitë, në të cilat Linda vjen joshëse dhe e pëlqyeshme.

Kështu ka vepruar edhe këto ditë me disa fotografi të realizuara në Holandë dhe në Belgjikë.

Linda Jarani u bë e njohur me rolin e ‘Shkodranes’ në hit serialin televiziv, ‘O Sa Mirë’. Ajo fitoi simpatinë e fansave të shumtë të kësaj komedie.

Së fundmi ajo ka qenë pjesë e shfaqjes teatrale, ‘Boeing, Boeing’, në të cilën ishte paraqitur në disa skena mjaft atraktive.

A post shared by Actress (@lindajarani) on

A post shared by Actress (@lindajarani) on

A post shared by Actress (@lindajarani) on

COMMENTS