Aktorja e njohur shqiptare fotosesion si asnjëherë më parë (Foto)

Aktorja e njohur shqiptare fotosesion si asnjëherë më parë  (Foto)

Aktorja e njohur shqiptare e cila njihet për sharmin dhe bukurinë natyrale Ola Gixhari ka sjellur për publikun një fotosesion të ri. Olta, radhitet

Aktorja e njohur shqiptare e cila njihet për sharmin dhe bukurinë natyrale Ola Gixhari ka sjellur për publikun një fotosesion të ri.

Olta, radhitet në mesin e femrave më seksi të skenës sonë e edhe në këto imazhe ajo është shfaqur mjaft sensuale.

Këto imazhe janë publikuar një llogarinë e saj personale ku biondina bukuroshe shkëlqen e veshur e tëra me të zezë.

COMMENTS