Aktorja 48-vjeçare shtatzënë? (Foto)

Aktorja 48-vjeçare shtatzënë? (Foto)

Kësaj here, sipas revistës Australiane, New Idea, aktorja 48 vjeçare Jennifer Aniston është vërtetë shtatzënë dhe shumë e lumtur për këtë.

Por, përveç fëmijës biologjik që po pret nga bashkëshorti i saj, Justin Theroux, thuhet se do të birësojnë edhe një bebush nga Puerto Riko.

‘Jen dhe Justin kishin vendosur të na bënin një suprizë në muajt e fundit të vitit 2017. Ata u kanë thënë familjarëve dhe miqve të afërt se tashmë po ndodh mrekullia që kishin shpresuar aq shumë. As ata vetë nuk e besonin që ëndrra për një fëmijë më në fund po realizohej. Justin ka qenë gjithnjë mbështetës dhe këtë herë duhet të ‘përmbante’ lumturinë e së shoqes’, ka thënë një burim pranë çiftit për revistën.

COMMENTS