Aktori i njohur turk bëhet baba (Foto)

Aktori i njohur turk bëhet baba  (Foto)

Ozcan Deniz ka njoftuar të gjithë se djali i tij erdhi në jetë. Aktori i 'Nusja nga Stambolli' ka postuar një foto në instagramin e tij. Në mars të kë

Ozcan Deniz ka njoftuar të gjithë se djali i tij erdhi në jetë. Aktori i ‘Nusja nga Stambolli’ ka postuar një foto në instagramin e tij. Në mars të këtij viti aktori u martua me të dashurën e tij Feyza Aktan në një ceremoni larg kamerave. Në atë kohë, Aktan ishte thuajse 8 muajshe shtatzënë.

Ozcan Deniz, 45 vjeç dhe bashkëshortja e tij, 25 vjeç janë bërë prindër për herë të parë.

‘Është një mrekulli, vështirë të përshkruaj ndjenjat e mia’ – ka shkruar aktori në këtë foto.

COMMENTS