Aktori i njohur puth Bleonën (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti ka postuar në Instagramin e saj një foto ku shihet me aktorin e njohur italian Franco Nero, duke e puthur në faqe. Këtë he

Këngëtarja Bleona Qereti ka postuar në Instagramin e saj një foto ku shihet me aktorin e njohur italian Franco Nero, duke e puthur në faqe.

Këtë herë Bleona ka takuar aktorin italian Franco Nero, që me siguri për një pjesë të shqiptarëve që kanë ndjekur filmat e tij është shumë i njohur.

‘Me një dhe të vetmin! Legjenda Franco Nero, unë jam rritur me filmat e tij dhe më duket e pabesueshme që e takova sot këtu!’ ka shkruar Bleona nga Hollywood Hills.

Më pas ajo ka postuar edhe një fotografi tjetër ku aktori e ka puthur në faqe dhe me hashtag, Bleona ka shkruar ‘Jetë’.

COMMENTS