Aktori i famshëm turk viziton Prizrenin dhe Gërminë (Foto)

Aktori i famshëm turk viziton Prizrenin dhe Gërminë (Foto)

Zanfina ‘bombë’ në klipin e ri (Foto)
Pas ndarjes me Taylor Swift, flet për herë të parë Tom Hiddleston (Foto)

Gjatë qëndrimit të tij në Kosovë, aktori i njohur turk, Ugur Aslan, si duket ka kaluar momente të mira.

Ylli i njohur i serialit të shumëshikuar edhe tek ne, ‘Kara Sevda’, ka publikuar fotografi nga rrjetet sociale, gjatë vizitave të tij në qytetet e Kosovës.

Fillimisht, ai publikoi fotografi nga Prishtina, ndërsa më pas e ka vizituar qytetin e Prizrenit.

Njëherësh, vizita e tij nuk ka munguar edhe në Parkun e Gërmisë, nga ku e ka postuar një fotografi me vajzën.

Në serialin ‘Kara Sevda’, Aslan luan rolin e personazhit të afërt me ‘Kemalin’ që portretizohet nga Burak Ozcivit.

Ndryshe, Ugur Arslan ka lindur më 3 gusht 1972 dhe është një poet, producent, prezantues dhe aktor turk i teatrit dhe ekranit.

COMMENTS