Aksidentohen në Turqi, Almeda dhe burri i saj turk! Kjo është gjendja e tyre (Foto)

Aksidentohen në Turqi, Almeda dhe burri i saj turk! Kjo është gjendja e tyre (Foto)

Diçka fort e pakëndshme u ka ndodhur çiftit simpatik, Almeda Abazit dhe burrit të saj Tolgahan Sayışman. Gjatë mbrëmjes së djeshme ata kanë pësuar

Diçka fort e pakëndshme u ka ndodhur çiftit simpatik, Almeda Abazit dhe burrit të saj Tolgahan Sayışman.

Gjatë mbrëmjes së djeshme ata kanë pësuar një aksident ku janë goditur me një veturë taksi, ku thuhet se ishin në dalje të një parkingu të një restoranti në Stamboll.

Për fatin e tyre të mirë çifti shpëtuan pa lëndime dhe dëmet kanë qenë vetëm nga ato materiale.

Sipas mediave turke, Abazi, e cila 4 ditë të javës i kalon në Shqipëri ku është angazhuar në prezantimin e ‘Dancing with the Stars’ dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman, i cili sapo është kthyer nga turi i tij në Afrikë, kaluan një farkë romantike në një restorant në Kurucesme.

COMMENTS