Aida Doçi dhe Morena Taraku shkëlqejnë në të kuqe

Aida Doçi dhe Morena Taraku shkëlqejnë në të kuqe

Njihuni me vajzën e bukur të Ibrahim Tatlises (Foto)
Cristiano Ronaldo bën të ditur emrin e vajzës që do të vijë brenda pak muajve në jetë

Bëhet fjalë për një duet mes dy këngëtareve Aida Doçi dhe Morena Taraku, kënga do të jetë ritmike dhe është punuar nga Chipsi ndërsa xhirimet e klipit kanë përfunduar. Këtë e ka bërë të ditur Aida përmes një fotoje ku me fustana të gjatë shkëlqenin në të kuqe s’bashku me Morenën.

‘A je mirë’ e Aidës dhe ‘Lule’ e Morenës ishin projektet e fundit të këngëtareve, kurse tani na mbetët vetëm të presim publikimin e këtij dueti mes dy këngëtareve!

COMMENTS