‘Ai’ dhe Luana Vjollca (Video)

‘Ai’ dhe Luana Vjollca (Video)

Ismet Peja feston 80 vjetorin e lindjes (Foto & Video)
Debati Shqipëri vs Kosovë ‘ndanë’ Vesa Lumën nga burri

Prezantuesja e njohur Luana Vjollca ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar ‘Ai’. Kënga e punuar tek Irkenc Hyka ka tekst të Getoar Selimit dhe videoklip nga Max Production.

Ky projekt i Luanës vjen pas bashkëpunimit me reperin Ghetto Geasy. Pak orë nga lansimi në YouTube ‘Ai’ është klikuar mbi 157 mijë herë.

COMMENTS