Agnesa zhvishet dhe ‘ankohet’ për të ftohtin (Foto)

Agnesa zhvishet dhe ‘ankohet’ për të ftohtin (Foto)

Agnesa Vuthaj është ish misi i njohur kosovar e cila ka arritur që të qëndroj në qendër të vëmendjes tash e shumë vite. Ajo së fundi ka publikuar n

Agnesa Vuthaj është ish misi i njohur kosovar e cila ka arritur që të qëndroj në qendër të vëmendjes tash e shumë vite.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh shumë tërheqës në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

Aty shihet e zhveshur dhe përmbi trup vetëm take dhe pallto nga gëzofi, ku shihej shumë seksi dhe provokuese.

‘E dashur, është ftohtë jashtë’ ka shkruar ajo teksa shfaqej komplet e zhveshur.

COMMENTS