Afërdita Dreshaj publikon disa fotografi romantike me të dashurin në pishinë (Foto)

Modelja dhe këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri në tregun muzikor. Ajo është shumë e përmbushur në je

Modelja dhe këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri në tregun muzikor.

Ajo është shumë e përmbushur në jetën e saj private, pasi tash e një kohë ajo është në lidhje dashurie me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Se çdo gjë mes çiftit po shkon për mrekulli, këtë e vërtetojnë edhe pozat e tyre romantike në rrjetet sociale.

Një të tillë, Afërdita e ka publikuar së fundmi në InstaStory, ku shfaqet bashkë me të dashurin në pishinë, teksa shkëmbejnë puthje mes vete.

Ata duken vërtet të lumtur pranë njëri-tjetrit, ndërkohë që fansat e Afërditës presin së shpejti një rikthim të saj në muzikë. /T/

COMMENTS