Adrola Dushi dhe Kida ‘kapen’ për këtë mashkull! (Foto)

Adrola Dushi dhe Kida ‘kapen’ për këtë mashkull! (Foto)

Alketa Vejsiu del sërish jashtë parashikimeve, pozon sexy nga vaska (Foto)
Rita Ora: Jam diskriminuar vetëm pse isha femër

Këngëtarja simpatike Orhidea Latifi-Kida dhe Adrola Dushi, mbahen si dy femra mjaft të bukura në skenën e shoëbizit shqiptar.

Por, ajo që i dallon është profesioni, njëra si modele tejet e suksesshme e tjetra si super këngëtare që po synon tregun ndërkombëtar.

Natyrisht paraqitjet e tyre përherë publike, i detyropjnë të përkushtohen për pamjen e tyre, aq sa shumicën e herëve këngëtaret e modelet konsultohen me të njëjtit stilist a grimerë. Njësoj kanë rastisur pikërisht Kida dhe Adrola, teksa të dyja kanë publikuar fotografi me parukerin e tyre personal.

Si duket të dyja janë fiksuar pas punës së tij, aq sa nuk hezitojnë të tregojnë, por rrezik se mos ‘kapen’ keq pas tij.

COMMENTS