Adnan Daci promovon këngën e re (Premierë/Video)

Ronela Hajati dhe Lyrical Son sjellin këngën ‘Sonte’ (Video)
Ja çka i ndodhi Burakut & Grupit Fama në një mbrëmje muzikore (Video)

‘Je ilaç’ është kënga më e re nga Adnan Daci, të cilën e promovoi ekskluzivisht në programin festiv ‘Gëzuar 2017’ në ZICO TV.

Edhepse së fundmi këngëtari nga Maçedonia publikoi një projekt tjetër të stilit baladë, ai për festat e fundvitit vjen me një këngë mjaftë ritmike.

Kështu Adnani na dëshmonë edhe një herë se me zërin e tij mund të këndoj pa problem zhanre të ndryshme të muzikës!

COMMENTS