Adelina Tahiri nxjerr në pah të pasmet, por… (Foto)

E akuzuan për ngacmim seksual, aktori i njohur mbyllet në shtëpi dhe mezi ushqehet
Adelina Tahiri me një pozë joshëse shfaq linjat atraktive (Foto)

Adelina Tahiri njihet si njëra ndër femrat shqiptare më me stil.

Së fundmi përmes një video live në InstaStory në të cilën është shfaqur e veshur e tëra në të zeza.

E derisa ajo ka nxjerr në pah të pasmet, duket se pamja e saj lë për të dëshiruar.

Kujtojmë se Adelina pak ditë më parë publikoi këngën më të re me titull ‘Dale kadale’.

COMMENTS