Adelina Tahiri me një pozë joshëse shfaq linjat atraktive (Foto)

Adelina Tahiri me një pozë joshëse shfaq linjat atraktive (Foto)

Këngëtarja Adelina Tahiri ka qenë mjaft e përfolur kohëve të fundit në media! Ajo po flitet se është në lidhje me një 51 vjeçar, me të cilin është

Këngëtarja Adelina Tahiri ka qenë mjaft e përfolur kohëve të fundit në media!

Ajo po flitet se është në lidhje me një 51 vjeçar, me të cilin është fejuar, ndërsa vet këngëtarja nuk ka shprehur dëshirën për tu prononcuar rreth kësaj çështje.

E njëjta vazhdon të jetë mjaft e komentuar dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat është mjaft aktive.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi mjaft provokuese për fansat e saj në InstaStory.

Adelina duket një bionde tërheqëse, e veshur me me material të zi, i cili vuri mjaft mirë në pah linjat e saj.

Ajo vazhdon të mbetet njëra ndër këngëtaret më atraktive të skenës.

COMMENTS