Adelina Tahiri flet për ‘shtatzëninë’ e saj (Foto)

Këngëtarja Adelina Tahiri, ka përgënjeshtruar lajmet e fundit ku thuhej se ajo së shpejti do të bëhet nënë. Në një fotografi të publikuar së fundi

Këngëtarja Adelina Tahiri, ka përgënjeshtruar lajmet e fundit ku thuhej se ajo së shpejti do të bëhet nënë.

Në një fotografi të publikuar së fundi në Instastory të llogarisë së saj, derisa shihet me një palë të brendshme, ka vendosur dhe një mesazh ku lë të nënkuptohet se ajo nuk është shtatzëne.

‘A dukem si të jem shtatzënë?’ ka shkruar ajo.

Adelina u pa me të brendshme ngjyrë blu para pasqyrës, duke nxjerrë barkun e sheshtë për të treguar se në jetën e saj ende nuk ka diçka të re për të qenit nënë!

COMMENTS