Adelina kap gjysmë milion klikime me “Na” (Video)

Adelina kap gjysmë milion klikime me “Na” (Video)

Ermal Fejzullahu dhe Nora Istrefi publikojnë këngën e re ‘Hije’ (Video)
Capital T dhe Mixey publikojnë këngën “Moj Hatixhe” (Video)

Një nga projektet më të suksesshme të momentit, “Na” e Adelina Berishës ka kapur gjysmë milion klikime për vetëm 2 ditë.

Kjo këngë e Adelinës e ka sjellë atë me një stil teje të veçantë.

E kjo është komplimentuar edhe nga fansat e këngëtares duke u bërë share gjithandej

COMMENTS