Adelina Ismaili prezanton princin e saj! (Foto)

Para disa ditësh këngëtarja e mirënjohur shqiptare i ka dhënë fund pritjes së ëmbël dhe është bërë nënë për herë të parë. Adelina Ismaili e ka lin

Para disa ditësh këngëtarja e mirënjohur shqiptare i ka dhënë fund pritjes së ëmbël dhe është bërë nënë për herë të parë.

Adelina Ismaili e ka lindur Uliksin me 19 prill në Zvicër, ndërsa ardhja në jetë e engjëllit të vogël ka bërë bujë të madhe në të gjitha mediat shqiptare, përcjellë zico.tv

E derisa Adelina po i kalon çastet më të bukura të jetës së saj, Vali, bashkëshorti i saj ka postuar në Facebook një fotografi, ku shihen nënë e bir së bashku.

‘Baby Uliks ❤ Mama Adelina’ është përshkrimi që Vali i ka vënë fotos.

Pas një viti vuajtjesh nga humbja e nënës, familja Ismaili më në fund po gëzohen me princin e ri në familje.

COMMENTS