Adelina Ismaili paraqitet me djalin për herë të parë (Foto)

Diva e skenës shqiptare, Adelina Ismaili ka zgjedhur programin e nisur sot në ekranin e RTSH1-HD për të prezantuar tek publiku të voglin e saj. Ism

Diva e skenës shqiptare, Adelina Ismaili ka zgjedhur programin e nisur sot në ekranin e RTSH1-HD për të prezantuar tek publiku të voglin e saj.

Ismaili u bë nënë për herë të parë në prill të 2017-tës dhe përmes një videoje të dërguar, Adelina përshëndet të gjithë shqiptarët dhe paralajmëron një takim të shpejt me ta.

E ndërsa të gjithë jemi në pritje të surprizës së radhës nga ylli i skenës, mund të themi me bindje se i vogli i saj Uliks është një superyll…

COMMENTS