Adelina Ismaili humb 39 kilogramë, ja si duket në bikini (Foto)

Adelina Ismaili humb 39 kilogramë, ja si duket në bikini (Foto)

Aktorja Yllka Gashi ka festë sot! (Foto)
Ja pse Bebe Rexha nuk i shfaq kurrë këmbët, shihni si i ka gishtat e këmbës (Foto)

E njohur si ‘diva’ shqiptare, këngëtarja Adelina Ismaili vetëm pak muaj më parë u bë nënë dhe solli në jetë Uliksin.

Por, shtatzënia këngëtares së famshme nuk i ka lënë shenjë. Kjo më së miri vërehet përmes një fotografie që ka postuar në rrjetet sociale ku shihet vetëm në bikini. Trupi i saj duket tejet në formë.

Natyrisht nuk munguan as komentet e shumta pozitive nga fansat e saj.

Ndërkaq, Adelina ka zbuluar edhe një detaj ku thotë se ka humbur gjithsej 39 kilogramë.

COMMENTS