Adelina Ismaili flet për dashurinë (Foto)

Brad Pitt në lidhje me arkitekten e njohur? (Foto)
Prindërit e shitën për 26 dollarë, kurse sot është yll botëror (Foto)

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili është duke shijuar ditët më të mira të jetës së saj.

Javë më parë, ajo është bërë nënë për herë të parë, pasi solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Uliks.

Duket se tashmë e gjithë lumturia e saj vjen nga Uliski, i cili e rrethon atë me dashuri.

E kur jemi tek dashuria, Diva ka disa fjalë për ndjenjën e cila na mban gjallë.

‘Dashuroni dikë që nuk iu bën të mendoni se dashuria është e vështirë’, është porosia e publikuar nga Adelina në rrjetin social Instagram.

Dhe në fakt, një thënie e tillë është më se e vërtetë.

COMMENTS