Adelina Ismaili bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë të djalit të saj (Foto)

E cilësuar si diva e muzikës shqipe, Adelina Ismaili po shijon çastet më të mira në jetën e saj. Mbrëmë rreth orës 20:00. Adelina është bërë nënë p

E cilësuar si diva e muzikës shqipe, Adelina Ismaili po shijon çastet më të mira në jetën e saj.

Mbrëmë rreth orës 20:00. Adelina është bërë nënë për herë të parë, derisa ka sjellë në jetë një djalë, përcjellë zico.tv

Vetëm pak orë pasi bëri publik lajmin, këngëtarja tregoi edhe emrin me të cilin pagëzoi djalin e saj.

Uliks quhet djali i Adelina Ismailit dhe bashkëshortit të saj, Vali Krasniqit.

Adelina dhe Vali ndërkaq kanë marrë me mijëra komente dhe urime nga miqtë, fansat, kolegët e familjarët.

COMMENTS