Adelina Ismaili: Anton Quni më dha armën e tij personale (Video)

Këngëtarja e famshme kosovare, Adelina Ismaili ka thënë se Anton Quni ishte një nga njerëzit më të mëdhenj që ka njohur në jetën e saj. Pas deklara

Këngëtarja e famshme kosovare, Adelina Ismaili ka thënë se Anton Quni ishte një nga njerëzit më të mëdhenj që ka njohur në jetën e saj.

Pas deklaratës së Qunit në emisionin ‘Kojshia Show’ ku ka thënë se e kishte ‘përdorur’ çështjen e Adelina Ismailit për t’i motivuar ushtarët për t’i ndihmuar asaj, ka reaguar edhe kjo e fundit.

Në një postim në Facebook, Adelina Ismaili ka thënë se Quni ia kishte dhënë asaj revolen personale me buzëqeshje në fytyrë.

Lexoni të plotë postimin e saj:

Anton Quni… nje nga njerezit me te medhenj qe kam njohur ne jete. I vetmi qe barti uniformen e Ushtrise Çlirimtare dhe me dha revolen e tij personale per te rexhistruar publicitetin “Stripi ne mahall” duke mos u frikesuar, as kercenuar dhe as pa e largu buzeqeshjen nga fytyra. Jo ne Koshare te dashur miq, une ne Koshare s’kam qene para dhe as gjate luftes dhe shpresoj nje dite te kuptohet pse nuk isha atje…Te falenderoj Anton–Adelina.

COMMENTS