Adelina duket për mrekulli, së shpejti lind (Video)

Adelina duket për mrekulli, së shpejti lind (Video)

Ja si duket Era Istrefi pa paruke (Foto)
‘Oriental Harem’ është instrumentali që do t’iu bëjë të vallëzoni pa ndal! (Premierë/Video)

Këngëtarja Adelina Ismaili e cila së shpejti pret të bëhet nënë për herë të parë, po duket shumë bukur. Ka qenë burri i Adelinës, Vali, ai i cili ka publikuar në Facebook një fotografi së bashku me të.

Adelina tash e një kohë i ka rralluar paraqitjet publike dhe është në javët e fundit të shtatzënisë, përcjellë zico.tv

Edhepse nuk shihet tërësisht trupi i këngëtares, në foton e publikuar nga Vali, fytyra e Adelinës duket për mrekulli.

COMMENTS