Adelina, diva shqiptare feston ditëlindjen e 37-të (Foto/Video)

Këngëtarja Adelina Ismaili e lindur në vitin 1979 sot feston ditëlindjen e saj të 37-të, ky do të jetë viti më i rëndësishëm i saj pasi që është shtat

Këngëtarja Adelina Ismaili e lindur në vitin 1979 sot feston ditëlindjen e saj të 37-të, ky do të jetë viti më i rëndësishëm i saj pasi që është shtatëzën dhe pritet në vitin e ardhshëm të bëhet nënë.

Diva e muzikës shqiptare e cila njihet për hitet e saja, ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri ndoshta dhe shkaku i shtatëzanisë.

Ju kujtojmë që në ditëlindjen e 30-të, të këngëtares gjatë ceremonisë së ndarjeve të çmimeve “Zhurma Video Music Awards” 2009, të mbajtur në qytetin e Gjilanit organizuar nga ZICO TV, gjersa Adelina u ngjit në sken të marrë çmimin “Best DANCE’, shumë emra të mdhejë të estrades dhe një grup fëmijësh, fansa të këngëtares i bënë asaj një befasi, që e emocionuan me të vërtet Adelinën.

COMMENTS