Adele po martohet! (Foto)

Pas shumë spekulimeve se ajo dhe i fejuari i saj Simon Konecki do të organizonin një dasmë përrallore prej 92 milionë dollarësh, të gjitha këto kanë r

Pas shumë spekulimeve se ajo dhe i fejuari i saj Simon Konecki do të organizonin një dasmë përrallore prej 92 milionë dollarësh, të gjitha këto kanë rënë, pasi që menaxheri i këngëtares ka pohuar se koha nuk premton për një dasmë madhështore apo për fustane princeshash, pasi që këngëtarja gjendet në turne.

Do jetë një cermoni private ku të ftuarit do të shijojnë ushqimet tradicionale britanike, veshje të thjeshta dhe çdo detaj do të përqendrohet rreth betimeve të çiftit sesa tek pamja e tyre, ushqimi apo arredimi.

adele simon

COMMENTS