‘A jena mirë’ kënga më e re nga Ledri Vula (Video)

Reperi i famshëm Ledri Vula ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor me titull 'A jena mirë' dhe pritet të jetë hiti i radhës nga Ledri. Muzikën

Reperi i famshëm Ledri Vula ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor me titull ‘A jena mirë’ dhe pritet të jetë hiti i radhës nga Ledri.

Muzikën e këngës në fjalë e ka realizuar Big Bang. Kujtojmë se Ledri është njëri ndër reperët më të kërkuar në trevat shqiptare.

Këngët e tij si gjithmonë arrijnë të shndërrohen në hite, prandaj edhe kjo këngë pritet ta ketë të njëjtin fat.

Ndërkohë pak orë pas publikimit, kënga ‘A jena mirë’ është klikuar mbi 400 mijë herë.

COMMENTS