A i kanë rregulluar marrëdhëniet Adelina Berisha dhe Edita Sopjani? (Video)

A i kanë rregulluar marrëdhëniet Adelina Berisha dhe Edita Sopjani? (Video)

E mbani mendë ‘Antonion’, ai tani është 45 vjeçar, por e dashura e tij e re iu lë gojëhapur (Foto)
Demi Rose lë nën hije Kim Kardashian në fotot e fundit (Foto)

Adelina Berisha ka kënduar që nga fëmijëria.

Ajo ishte krah vajzës së dajës Edita Sopjanit.

E ftuar në emisionin n’ZOOM Edita flet për raportin me Adelinën.

Se çka tha ajo për Adelinën e kuptoni përmes linkut të mëposhtëm.

COMMENTS