A i ka ndihmuar Skivit ndarja nga Ledri? (Video)

Grupi i dikurshëm Skillz ishte ndër të parët që kultivuan muzikë rep. Ky grup i shua me shuarjen e shoqërisë mes dy themeluesve, Ledri Vulës dhe Vi

Grupi i dikurshëm Skillz ishte ndër të parët që kultivuan muzikë rep.

Ky grup i shua me shuarjen e shoqërisë mes dy themeluesve, Ledri Vulës dhe Visar Shalës.

Por, ndarja si duket Skivit i ka bërë mirë.

Kjo ngase reperi i ‘Babastars’ është aktiv shumë shpesh me publikime të projekteve të reja.

Planet e tij i kuptoni përmes intervistës së mëposhtme./A.i/

COMMENTS