A i bashkoi 2Ton, Lumi B me Getin (Foto)

Demi Rose lë nën hije Kim Kardashian në fotot e fundit (Foto)
Puthje në buzë ndërmjet Allison Janney dhe Kate Winslet në skenë (Foto)

Tre reperët kanë rastisur të jenë në një aeroplan së bashku derisa kanë kënduar në diasporë këtë vikend.

Po duket se sihariq i këtij bashkimi ka qenë 2Ton, pasi që dihet se Lumi B bashkë me KAOS ka kohë që janë larguar nga Babastars.

Ende nuk dihet se per ku kanë qenë duke udhëtuar treshja pasi që reperit Geti i është lëshuar një thirrje nga gjykata që të paraqitet dhe të dëshmoi për rastin e rrahjes se Ledri Vula dhe Krenar Çoçaj.

Megjithatë, në këtë foto duket se lideri i BabaStars ka qenë në disponim të mirë, derisa 2Ton është duke e shijuar suksesin e këngës së tij.

Gjithashtu Lumi B së fundi ka sjell këngën e re në bashkëpunim me Ledri Vula, ‘Krejt shokt e mi’.

COMMENTS