A është një baba i mirë Adonisi (Foto)

A është një baba i mirë Adonisi (Foto)

A është kjo sozia e ‘Nihan’ ? (Foto)
Princi William dhe Kate Middleton ndiqen nga fotografët edhe kur dalin për darkë familjare (Foto)

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi gjithmonë e ka dëshmuar se është një nënë e mrekullueshme.

Ajo në rrjetet sociale, kohë pas kohë poston fotografi të vajzave të saj.

Së fundmi Teuta në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi ku tregon se si kujdeset Adonisi për Kaian kur ajo nuk është në shtëpi.

‘Kur ju e leni fëmijën tuaj vetëm me babin’, ishte mbishkrimi që ka lënë Teuta.

Megjithatë Adonisi është kujdesur shumë mirë për vajzën e tij.

COMMENTS