A është ky imazhi më i nxehtë i Zanfina Ismailit?

A është ky imazhi më i nxehtë i Zanfina Ismailit?

Edhe pse jo shumë aktive në muzikë, ajo është aktive në rrjetet sociale. Zanfina Ismaili shumë shpesh përmes rrjeteve sociale zbulon shumë nga jeta

Edhe pse jo shumë aktive në muzikë, ajo është aktive në rrjetet sociale.

Zanfina Ismaili shumë shpesh përmes rrjeteve sociale zbulon shumë nga jeta e saj.

Këngëtarja ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikore, por për publikun ajo është aktive edhe në koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore.

Ajo sot ka publikuar një imazh ku shihet në banjo dhe para pasqyrës, por e veshur në bikini. E se sa seksi duket ajo shikoni në imazhin më poshtë.

COMMENTS