A është kjo sozia e ‘Nihan’ ? (Foto)

Çifti Harry – Markle në vend të dhuratave për martesë kërkojnë diçka tjetër nga të ftuarit
Kush është aktorja shqiptare që ka qenë pjesë e serialit ‘100 Vitrinat’ (Foto)

Neslihan Atagül është aktorja e serialit të njohur ‘Kara Sevda’.

Ajo në këtë serial që ndiqet me interes nga shqiptarët e luan rolin e ‘Nihanit’. Një vajzë e bukur me sy të kaltër e cila mahnit me bukurinë e saj.

Por, Nihani ka një sozi. Dhe është ajo Albina Zeneli moderatorja e emisionit të shoubizit n’ZOOM, shkruan Revista Kosovarja.

Në disa foto të postuara nga Albina në rrjetet sociale janë vërejtur disa ngjashmëri në fytyrë, në veshje madje edhe në aksesorë të fytit. Për më shumë shikoni fotot dhe vëreni.

COMMENTS