A është kjo shqiptarja me trupin më seksi që keni parë? (Foto)

A është kjo shqiptarja me trupin më seksi që keni parë?  (Foto)

Është kampione në Kampionatin e Botëror të Bodybuildingut dhe Fitnesit. Prandaj, Geta Beqa gëzon një trup aq të formësuar, saqë mund të jetë ëndërr

Është kampione në Kampionatin e Botëror të Bodybuildingut dhe Fitnesit.

Prandaj, Geta Beqa gëzon një trup aq të formësuar, saqë mund të jetë ëndërr për çdo femër.

Në rrjetet sociale, ajo ka publikuar një fotografi ku shihet më seksi se kurrë më parë.

E veshur me veshje të shkurta, Geta dukej mjaft joshëse duke vënë në pah këmbët e gjata!

Ndoënse është nënë e tri vajzave, bukuroshja kosovare duket si të jetë 20 vjeçare.

COMMENTS