A është kjo e dashura që Mozzik po përpiqet ta fshehë?! (Foto)

Mozzik gjithmonë para mediave ka mohuar se është ende në një lidhje, por mesa duket ngadalë çdo gjë po zbulohet. Loredana Zefi, e cila jeton jashtë

Mozzik gjithmonë para mediave ka mohuar se është ende në një lidhje, por mesa duket ngadalë çdo gjë po zbulohet.

Loredana Zefi, e cila jeton jashtë vendit dhe është vizituese e Prishtinës dhe Ferizajt, në saje të publikimeve të fotografive në rrjetet sociale na tregon se ‘shpirti binjak’ është reperi.

Në imazhet e fundit në Instagramit dhe të Mozzik duken të njëjtat vende dhe stili i veshjesh pothuajse njëlloj, ndër të tjera dhe shkrimet poshtë fotove ngjasojnë me njëri-tjetrin.

Ditën e djeshme ato janë takuar sëbashku dhe Loredana ku ka postuar foto në veturë me reperin.

Ndryshe, reperi është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë maujve të ardhshme, përcjellë zico.tv

?

A post shared by MOZZIK (Official) ️️️️️?? (@mairiunven) on

COMMENTS